Następca czerwonej koszulki Mourinho może objąć stanowisko trenera Liverpoolu

Jurgen Klopp, legendarny trener piłki nożnej, z miłością patrzył na czerwoną Koszulka Liverpool, która nosi z nim od dziewięciu lat. W tym czasie poprowadził Liverpool do wielu wyróżnień, w tym mistrzostwa Premier League, mistrzostwa Ligi Mistrzów, mistrzostwa Pucharu Anglii i tak dalej. Trofea te są świadectwem jego lat walki i zmagań z „Armią Czerwoną”. Jednak pod koniec tego sezonu Klopp ogłosił, że ustąpi ze stanowiska trenera Liverpoolu. Oznacza to, że pożegna się z czerwoną stroje piłkarskie, zakończy karierę trenerską w Liverpoolu, a także zrzuci z siebie tę ciężką odpowiedzialność.

W centrum uwagi wielu fanów znalazł się także długo oczekiwany kandydat na kolejnego trenera Liverpoolu. Ostatnio szerokie spekulacje wywołała scena podczas meczu: były trener Romy Mourinho pojawił się na meczu Liverpoolu z Fulham. Mourinho, kontrowersyjnego trenera, od czasu opuszczenia Romy rzadko widywano publicznie. Jednak jego nagłe pojawienie się na meczu Liverpoolu wywołało spekulacje na temat tego, czy obejmie stanowisko trenera Liverpoolu po ustąpieniu Kloppa.

Ani Mourinho, ani Liverpool Football Club nie odpowiedzieli formalnie na te spekulacje. Jednak jego reputacja i doświadczenie jako trenera światowej klasy niewątpliwie sprzyjają zarządowi Liverpoolu. Jeśli uda mu się przejąć stanowisko trenera Liverpoolu, zmiany, jakie wprowadzi do Liverpoolu, stały się tematem, o którym kibice rozmawiają po kolacji.