Gavi z Barcelony wraca po roku, Barcelona pokonuje Sevillę 5-1

W tym sezonie Barcelona jest jedyną na szczycie La Liga. Barcelona zawsze była liderem w La Liga. Czerwono-niebieska Koszulka FC Barcelona jest symbolem ich wspaniałego zwycięstwa. Skład Barcelony jest bardzo silny, z weteranem Lewandowskim na pozycji środkowej i wieloma młodymi piłkarzami Barcelony, takimi jak Yamal, Torey, Pedri, Kubasi i inni z tyłu.

Niedawno, w 10. kolejce La Liga, Lewandowski, nosząc Koszulki Piłkarskie Klubowe z numerem 9, poprowadził wszystkich piłkarzy Barcelony do stawienia czoła wyzwaniu Sevilli na własnym boisku. 36-letni polski weteran zdobył wiele wybitnych umiejętności, takich jak podwójne gole i hat tricki w La Liga w tym sezonie. W tym meczu ten superśrodkowy Barcelony po raz kolejny wykorzystał podwójne gole, aby udowodnić swoje wspaniałe umiejętności. Młody zawodnik Tolui również strzelił dwa gole, a Pedri oddał daleki strzał, pomagając Barcelonie pokonać Sevillę 5-1. Zdobywając trzy punkty, Barcelona ponownie zdecydowanie prowadzi w tabeli La Liga.

Warto wspomnieć, że w tym meczu powitaliśmy powrót zawodnika Barcelony Gaviego po 349 dniach. Z powodu kontuzji Gavi przechodzi leczenie. Po prawie roku milczenia powitaliśmy powrót Gaviego. Powrót Gaviego sprawia, że ​​już bogaty skład Armii Czerwono-Niebieskiej jest jeszcze większą wisienką na torcie. Gavi, który ma wrócić po kontuzji, założył dumną czerwono-niebieską koszulkę Barcelony i poprowadził Barcelonę na wyższy poziom w La Liga i Lidze Mistrzów.